3-КІМН.  КВАРТИРИ

=====================

3-кімнатна квартира з ремонтом та меблями!

ПРОДАЖ 3-КІМНАТНА КВАРТИРА З РЕМОНТОМ ТА МЕБЛЯМИ!

Читать далее

КВАРТИРА В ЦЕНТРІ МІСТА ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ в затишному подвір’ї

 КВАРТИРА В ЦЕНТРІ МІСТА ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ в затишному подвір’ї

Читать далее

3-кімнатна квартира ІЗ ПОКРАЩЕНИМ ПЛАНУВАННЯМ за ДОСПУНОЮ ЦІНОЮ по вул. Володимирська

ПРОДАЖ КВАРТИРА ІЗ ПОКРАЩЕНИМ ПЛАНУВАННЯМ3-кімнатна квартира за ДОСПУНОЮ ЦІНОЮ по вул. Володимирська 

Читать далее

3-кімнатна квартира з ремонтом та меблями

Затишна та стильна 3-кімнатна квартира з гарним ремонтом, новими меблями та побутовою технікою поруч 11 школи (вул. Заводська) 

Читать далее

Квартира з новим ремонтом та виглядом на набережну

 ПРОДАЖКвартира з двома кімнатами, кухнею-студією та щойно зробленим новеньким ремонтом (поруч 13 школи) 

Читать далее

ПРОДАЄТЬСЯ 3-КІМНАТНА КВАРТИРА ІЗ НОВИМ РЕМОНТОМ ТА АВТОНОМНИМ ОПАЛЕННЯМ В РАЙОНІ ЗАЛІЗНИЧНОГО ВОКЗАЛУ

ПРОДАЄТЬСЯ 3-КІМНАТНА КВАРТИРА ІЗ НОВИМ РЕМОНТОМТА АВТОНОМНИМ ОПАЛЕННЯМ В РАЙОНІ ЗАЛІЗНИЧНОГО ВОКЗАЛУ

Читать далее

3-кімн. квартира 4пов. ПОКРАЩЕНОГО планування

 З'ЯВИЛАСЯ 3-кімн. квартира(60кв. м.) ПОКРАЩЕНОГО планування, 4пов. 5пов. цегляного будинку, по вул. Незалежності(2хв. від центру). 

Читать далее

94 кв/м автономне опалення

Чудова альтернатива будинку !Великогабаритна квартира з індивідуальним плануваннямзайшовши в яку складається враженнящо ви в гарно спланованому приватному домі. 

Читать далее

Квартира 76кв.м за невелику ціну

 Простора 4кімн. квартира(76кв.м./8кв.м.)з неймовірно гарним виглядом, косметичний стан, цегляний хороший будинок(9пов./9пов.) по вул 40-Річчя Перемоги. Можливий обмін на 2кім. квартиру за домовленістю.

Читать далее

3кімн. квартира в центрі Ковеля

 Дуже тепла та охайна 3кімн. квартира(53кв.м/6кв.м) в центрі міста, будинок(3пов./3пов.) цегляний з широкими міцними стінами та двускатним хорошим горищем. 

Читать далее

Новинка!!! 3-кімн. квартира з ремонтом на 2-му поверсі.

   НОВИНКА!!! 3-кімн. квартира(66кв.м.) з ремонтом на 2-му поверсі. Хороший цегляний будинок з гарним подвір'ям. Велика кухня(8кв.м.) та просторі кімнати, гарного планування.Зроблено ремонт, квартира охайна та чистенька.

Читать далее

3кім.квартира в центрі міста з ремонтом

      ГАРНЕНЬКА 3кім.квартира(заг.площа 62кв.м., 5пов./5пов. будинку). Зроблено ремонт(помінені вікна , сантехніка та електрика).Центр міста (неподалік вокзалу).Гарний варіант для проживання сім'ї з дітками, поруч школа та дуже близенько садок.

Читать далее

3-кімн. квартира (автономне опалення) в центрі міста на 4 поверсі

 Продається 3-кімн. квартира (автономне опалення, 68кв.м./9кв.м.)в центрі міста на 4 поверсі п'яти поверхового будинку.Квартира в центрі   міста, вул. О. Пчілки, 31(новіший будинок).Покращене ПЛАНУВАННЯ, гарне подвір'я, чистий під'їзд, хороші сусіди.

Читать далее

Новинка 3кім.квартира з ремонтом на 2пов.

 НОВИНКА!!! 3-кімн. квартира на 2 поверсі гарного цегляного будинку,з хорошим подвір'ям по вул.Відродження.Велика кухня(8кв.м.) та просторі кімнати(66кв.м.) гарного планування.Зроблено ремонт, квартира тепла та охайна.

Читать далее

Велика квартира в центрі Ковеля Автономне опалення.

 До вашої уваги велика 3 кімн. квартира(74кв.м., 2пов. двоповерхового будинку) з високими стелями, в будинку з історією,квартири в якому видавались військовим офіцерам .Центр міста та в одночас свій затишний двіртакож перевагою над новими висотними будинками є не невелика кількість ще й ентелегентних сусідів.

Читать далее

Квартира в кооперативному будинку по вул.Театральна.

  Квартира покращеного планування(5пов./5пов. будинку, 59кв.м., 3 окремі кімнати та більша кухня),сучасного ремонту не має та квартира в житловому стані, кооперативний будинок, тому гарно облаштовае подвір'я для діток,чистий під'їзд, хороші сусіди,гарний варіант для проживання сімей з діткам (поряд школа та садок).\

Читать далее

Велика 3 кім. АВТОНОМНЕ опалення

     Велика 3-кім. квартира (96кв.м., площа кухні 14 кв.м.),з автономним опаленням,на першому поверсі 9-ти поверхового будинку з високим цоколем- чудова альтернатива будинку . Квартира робилася для себе , продаж в зв’язку з переїздом !

Читать далее

Велика 3 кім.квартира 2пов.

   Квартира в гарному будинку, сучасного планування,в самому центрі міста (будинок де стоматполіклініка),гарне подвір'я, квартира в житловому стані, але без ремонту. Можливий обмін на 2- або 1- кім.квартиру за домовленістю.

Читать далее

3-кімн. квартира в центрі міста

 Зроблено ремонт , вмонтована кухня, помінена сантехніка та електрика. Тепла та суха, квартира утеплена В подвір'ї є сарай.

Читать далее

3-кімн. квартира в центрі міста

 Гарненька 3-кімн. квартира (загальна площа 62кв. м., кухня 7 кв. м, 5 пов., 5 пов. будинку, зроблено ремонт: замінені вікна, сантехніка, електрика) в центрі міста (неподалік вокзалу).Ціна 26600.. договірна

Читать далее
  [1]  
1
2
3
4